Koncert

23 września 2020 udostępnij

Serdecznie Państwa zapraszamy w niedzielę 3 maja 2020 na godzinę 17:00 na streaming online charytatywnego koncertu, który odbędzie się w Muzeum Ziemi Średzkiej Dwór w Koszutach. Za klawiaturą naszego wspaniałego zabytkowego fortepianu C.Bechstein zasiądzie Radek Barczak. Będziecie Państwo mogli usłyszeć jego autorskie kompozycje, między innymi znany i popularny na YouTube utwór „New Days Have Come”.
Cel koncertu jest szczytny – wsparcie zbiórki zorganizowanej przez KS Polonia Środa Wielkopolska w celu zakupu urządzenia do reanimacji dla naszego Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego. Wspierając tę akcję pomagamy zapewnić naszej Społeczności jeszcze lepszą opiekę zdrowotną i chronimy życie naszych Bliskich. Przez najbliższy tydzień oraz w trakcie koncertu będziemy Państwa zachęcać do wsparcia zbiórki – bezpośredni link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/erv8yf
Bezpośredni link do streamingu:

Serdecznie Państwa zapraszamy w niedzielę 3 maja 2020 na godzinę 17:00 na streaming on-line charytatywnego koncertu,…

Gepostet von Muzeum Ziemi Średzkiej "Dwór w Koszutach" am Sonntag, 26. April 2020

Link do filmu promocyjnego:

Koncert charytatywny na rzecz Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego – zrzutka KS Polonia Środa Wlkp.

Serdecznie Państwa zapraszamy w niedzielę 3 maja 2020 na godzinę 17:00 na streaming online charytatywnego koncertu, który odbędzie się w Muzeum Ziemi Średzkiej "Dwór w Koszutach" . Cel koncertu jest szczytny – wsparcie zbiórki zorganizowanej przez KS Polonia Środa Wielkopolska w celu zakupu urządzenia do reanimacji dla naszego Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego. Wspierając tę akcję pomagamy zapewnić naszej Społeczności jeszcze lepszą opiekę zdrowotną i chronimy życie naszych Bliskich. Przez najbliższy tydzień oraz w trakcie koncertu będziemy Państwa zachęcać do wsparcia zbiórki – bezpośredni link: https://zrzutka.pl/erv8yfZa klawiaturą naszego wspaniałego zabytkowego fortepianu C.Bechstein zasiądzie Radek Barczak. Będziecie Państwo mogli usłyszeć jego autorskie kompozycje, między innymi znany i popularny na YouTube utwór „New Days Have Come”. Link do streamingu: https://www.facebook.com/MuzeumZiemiSredzkiej/posts/3526232600726668Do zobaczenia i usłyszenia na koncercie!Organizator koncertu: Muzeum Ziemi Średzkiej "Dwór w Koszutach"Organizator zbiórki: KS Polonia Środa Wielkopolska Realizacja streamingu koncertu: ViolinArt – Agencja ArtystycznaWspieramy: Szpital Średzki Serca Jezusowego

Gepostet von Muzeum Ziemi Średzkiej "Dwór w Koszutach" am Sonntag, 26. April 2020

Do zobaczenia i usłyszenia na koncercie!
Organizator koncertu: Muzeum Ziemi Średzkiej “Dwór w Koszutach”
Organizator zbiórki: KS Polonia Środa Wielkopolska
Realizacja streamingu koncertu: ViolinArt – Agencja Artystyczna